Toggle navigation
Home
News & Info
News
CFA History
Ex Presidents
Committees
Στατιστικά
Πρωταθλήτριες Ομάδες
Πρωταθλήτριες Ομάδες Β' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Γ' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Futsal
Πρωταθλήτριες Ομάδες Γυναικών
Πρωταθλήτριες Ομάδες Νέων Κ-19 Α' Κατηγορίας
Κύπελλο / Τελικοί & Κατακτήσεις
ΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΠΡΟΥ
Τελικοί Κυπέλλου Γυναικών
Κυπελλούχοι Futsal
Τελικοί Κυπέλλου Νέων Κ-19 & Κατακτήσεις
Ιστορικά Στατιστικά Α’ Κατηγορίας
Ισοπαλίες με σκορ 5-5
Αήττητο σερί & συνεχόμενες νίκες
Κυπριακές Ομάδες στην Ευρώπη
Συμμετοχές & αγώνες ομάδων στην Ευρώπη
Η προϊστορία Κύπρος - Αγγλία στα Κύπελλα Ευρώπης
ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΣΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΕΥΡΩΠΗΣ
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Αζερμπαϊτζάν
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Λευκορωσία
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Βέλγιο
Η προϊστορία Κύπρος - Βουλγαρία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Δανία
Η προϊστορία μας με ομάδες από την Ελλάδα
Η προϊστορία Κύπρος - Πολωνία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Σλοβακία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Σουηδία
Η προϊστορία μας με ομάδες από την Ουκρανία
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Σερβία
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Καζακστάν
Η προϊστορία Κύπρος - Τουρκία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Ισπανία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρου - Ολλανδίας στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Σκωτία στα Κύπελλα Ευρώπης
Σκόρερ Α' Κατηγορίας
Super Cup
Super Cup αγώνες και κατακτήσεις
Super Cup Futsal
Super Cup Γυναικών
Δικαστική Επιτροπή & Εφετείο
Fair Play
Διαιτησία
Κανόνες / Ερωτήσεις & Απαντήσεις Κανονισμών Ποδοσφαίρου
Coaches Teaching School
Downloads
National Teams
Men National Team
Women National Team
FUTSAL National Team
Youth TeamU 21
Youth Team U19
Youth Team U17
Εθνική Παίδων U16
Olympic National Team
Youth Team U14
FUTSAL National Team U19
Youth Women National Team
Youth Women National Team U17
Competitions
Man
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας 23/24
Κύπελλο Coca Cola Α' Β' Κατηγορίας 23/24
Super Cup 2023
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ
Κύπελλο Coca Cola Γ΄ & Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 2023/24
Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ 2023/24
Youth
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Cablenet 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Β΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Προαιρετικό Κύπελλο Νέων Κ-19 Cablenet Α', Β', Γ' Κατηγορίας 2023/24
Under
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2023/24
Super Cup Παίδων Κ-14 2024
Super Cup Παίδων Κ-15 2024
Super Cup Παίδων Κ-16 2024
Super Cup Παίδων Κ-17 2024
Futsal
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Futsal Ανδρών 2023/24
Πρωτάθλημα Κυπέλλου Futsal Ανδρών 2023/2024
Super Cup Futsal Ανδρών 2023
Woman
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2023/24
Super Cup Γυναικών 2023
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Κυπέλλου Γυναικών 2023/24
Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-18 Amazons 2023/24
Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 Leopards 2023/24
Grassroots
Criteria UEFA
UEFA Criteria News
Προγραμματισμένα Σεμινάρια
Οικονομικές Καταστάσεις Σωματείων
Downloads
UEFA Under 17
VAR
General
Read More
APOLLONAS LEMESOU - ETHNIKOS ACHNAS
0
0
Start in Rosters
MICHALIS PAPACHARALAMBOUS
MARIOS ANTREOU
CHRISTOS ZAMPAS
DIMITRIS FLOURIS
IOANNIS VASILEIADIS
GIORGOS CHARIKLEIDIS
CHARALAMPOS VASILEIOU
XENIOS PILAVAS
CHRISTOFOROS TSOLAKIS
ODISSEAS ELEFTHERIOU
ANTONIS MITAS
POLIKARPOS ANASTASI
DMYTRO VENCHAK
PETROS KKOLOS
NIKOS KATZIIS
CHRISTOS KKONE
PARASKEVAS MOISEOS
KONSTANTINOS PAPOUI
KONSTANTINOS ILIA
STELIOS KKONE
ZACHARIAS PETROU
IOANNIS FALLADOS
Substitute Rosters - APOLLONAS LEMESOU
Out
Μin
In
GIORGOS CHARIKLEIDIS
55'
EFRIPIDIS GRIGORIOU
DIMITRIS FLOURIS
75'
ANDREAS CHARALAMBOUS
ODISSEAS ELEFTHERIOU
77'
ATHANASIOS PECHLIVANIS
Substitute Rosters - ETHNIKOS ACHNAS
Out
Μin
In
KONSTANTINOS PAPOUI
60'
KONSTANTINOS ILIA
ZACHARIAS PETROU
90'
KONSTANTINOS ANDRONIKOU
Yellows
80'
STELIOS KKONE
Referees
Referee Name
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Assistant Referee 1
ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Assistant Referee 2
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑ
Inspectors
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Stadium
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
0
0
Start in Rosters
MICHALIS PAPACHARALAMBOUS
MARIOS ANTREOU
CHRISTOS ZAMPAS
DIMITRIS FLOURIS
IOANNIS VASILEIADIS
GIORGOS CHARIKLEIDIS
CHARALAMPOS VASILEIOU
XENIOS PILAVAS
CHRISTOFOROS TSOLAKIS
ODISSEAS ELEFTHERIOU
ANTONIS MITAS
POLIKARPOS ANASTASI
DMYTRO VENCHAK
PETROS KKOLOS
NIKOS KATZIIS
CHRISTOS KKONE
PARASKEVAS MOISEOS
KONSTANTINOS PAPOUI
KONSTANTINOS ILIA
STELIOS KKONE
ZACHARIAS PETROU
IOANNIS FALLADOS
Substitute Rosters
In
Οut
Μin
In
Out
EFRIPIDIS GRIGORIOU
GIORGOS CHARIKLEIDIS
55'
60'
KONSTANTINOS ILIA
KONSTANTINOS PAPOUI
ANDREAS CHARALAMBOUS
DIMITRIS FLOURIS
75'
ATHANASIOS PECHLIVANIS
ODISSEAS ELEFTHERIOU
77'
90'
KONSTANTINOS ANDRONIKOU
ZACHARIAS PETROU
80'
STELIOS KKONE
Referees
Referee Name
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Assistant Referee 1
ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Assistant Referee 2
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑ
Inspectors
Inspector
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Stadium
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Tweets by CyprusFA
Events
2024-05-18
2024-05-20
2024-06-05
2024-06-08
2024-06-11
More